АТО

Сокальщина в жалобі – сьогодні загинуло двоє захисників

Одразу дві сумні новини надійшли у Сокальську громаду. Про це повідомили у Соклаьській міській раді.

У лікарні перестало битися серце Захисника України Сергія ЯЦЕНКА.

Проживав Герой із сім’єю у с.Балки Василівського району Запорізької області.

08.11.2019р пішов за контрактом на службу у військову частину А-3488, 24 окремий штурмовий батальйон “Айдар”, ніс службу на посаді стрільця.

Яценко Сергій
Яценко Сергій

Протягом п’яти років приймав участь у захисті Батьківщини на Луганському та Донецькому напрямках. Ніс службу на таких позиціях, як Первомайськ, Соледар, Гранітне, Вугледар, Волноваха, Анадоль, Кліщіївка. Під час повномасштабного вторгнення родина Яценків вимушено переїхала у Сокаль, тут зараз і проживають.

З 2022 року Сергій Яценко ніс службу на Донецькому напрямку біля населеного пункту Новогригорівка.

Останні півтори року ніс службу на Бахмутському напрямку, тримав оборону Бахмуту та Часового Яру, приймав участь у звільненні Кліщіївки.

Отримав поранення, лікарі боролися за його життя, але, на жаль, врятувати Сергія ЯЦЕНКА не вдалося. У Захисника залишилися дружина, 4 дітей та 6 онуків. Обидва сини проходять службу в ЗСУ та Прикордонній службі.

Просимо громаду відкласти усі справи і завтра , 10 липня, о 15.00год.прийти на зустріч тіла Героя до храму св.ап.Петра і Павла.

Чин поховання Героя відбудеться 11 липня 2024 року о 12.00год. Поховають Сергія ЯЦЕНКА на Алеї Слави у Сокалі.

06 липня 2024 року на Куп’янському напрямку під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії загинув Герой Руслан ЛЕНКО, 1985 р.н., житель м.Сокаль.

Був призваний на військову службу 14 березня 2024 року, служив водієм кулеметного відділення у військовій частині А-4858.

Висловлюємо щирі співчуття мамі, тату, дружині та двом донечкам. Дякуємо батькам за гідне виховання сина-патріота.

Про час зустрічі тіла Руслана Ленка та чин поховання повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Героям!

Голос Сокальщини на GoogleNews