Головна / АТО / Сокальщина – одна з кращих в області у проведенні третьої хвилі мобілізації

Сокальщина – одна з кращих в області у проведенні третьої хвилі мобілізації

Голова райдержадміністрації Олег Кожушко поінформував, що на нараді, яка відбулася у Львівській ОДА 15 серпня, Сокальський район визнано одним з кращих в області у проведенні третьої хвилі мобілізації, зборі допомоги 3му батальйону територіальної оборони, іншим військовим формуванням та вирішенні проблемних питань із забезпеченням першочергових потреб осіб, внутрішньо переміщених в межах країни із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

А тим часом на Сокальщині продовжується збір допомоги для військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення АТО. Дорослих підтримують і діти, які написали десятки листів та намалювали малюнки для наших воїнівзахисників, щоб підтримати їх моральний дух. Усі листи та малюнки волонтери передадуть на схід.

Відбулася традиційна акція активістів громадського формування "Самооборона майдану 10 сотня", під час якої зібрано 2264 грн. та 25 копійок, а також одяг, продукти харчування, предмети гігієни та побутову хімію.

Волонтери висловлють подяку колективу Тартаківської ЗШ ІІІІ ст. за пожертву в розмірі 1000 грн., аптеці "Провізор", яка надала медикаменти на суму 1857 грн., піцерії "Фігаро", кафе "Каштан", таксі "Бліц", магазину "ABC", музею "Людина. Земля. Всесвіт", фермерам с. Варяж і всім небайдужим мешканцям Сокальщини.

14 серпня зі Сокаля відправили два буси з продуктами харчування та засобами гігієни, які зібрали мешканці району. Перед поїздкою на нелегку дорогу волонтерів поблагословив настоятель церкви Вознесіння Господнього УАПЦ м. Сокаль о. Володимир Жарський. Заступник голови райдержадміністрації Анатолій Василишин побажав їм щасливого повернення. Минулої суботи Ігор Кукла, Володимир Мікуланінець, Василь Підкіпняк, Сергій Сидорчук повернулися з Новоайдарівки Луганської області, де передали доставлене третьому батальйону 24 територіальної бригади.

Ігор Кукла планує завтра знову виїхати у зону АТО, відвезти генератори, холодильники  в санітарну частину, а також великі холодильники та морозильники  на продуктовий склад.

Василь СОРОЧУК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!