АТО

Стрільбище біля Сокаля десятиліттями не використовується по призначенню

До вашої уваги - міське стрільбище

Стрільбище знаходиться поруч міста Сокаль – на даний момент від житлових будинків відстань становить 1 кілометр. Але згідно плану забудови міста ця відстань може зменшитися до декілька сотень метрів. Забудова буде з тильної сторони стрільбища.

ПЕРЕВАГИ

Стрільбищем користувалися ВЧ ракетних військ та місцевої колонії, тому воно адаптоване до навчання та знаходиться в стороні від житлових масивів.

Додатково – сама лінія стрільби у так званій природній ямі, обгорожена земельним насипом по сторонах від 3 до 4 метрів, в прицільній зоні – вище 10 метрів.

Варто додати, що навколо стрільбища – горбиста місцевсіть, старі доти, що може бути використано при навчанні не тільки в досконаленні навичків володіння вогнепальною зброєю, але і для навчання ведення самого бою.

Ще одна перевага – наявність місць для відпочинку, привабливе розташування: недалеко ліс, липова алея, за 1 км – об’їзна Сокаля.

Незважаючи на війну, яка ведеться вже понад 8 років, ми не використовуємо його за призначенням. На даний момент бажаючи покращити навички володіння зброєю змушені шукати офіційні місця, т.з. тіри. А у нас – все готове, що ми можемо поновити і пропонувати відвідувачам.

ЯКІ ЦІНИ У СТРІЛЕЦЬКОМУ ТИРІ БУХТИ ВІКІНГІВ?

Передбачені спеціальні тарифи за 1 постріл:

  • стрілянина по тарілках – 40 грн;
  • з пістолета 9 мм – 40 грн;
  • з дрібнокаліберного пістолета – 30 грн;
  • стрілянина в тирі з АКС чи помпової рушниці – 50 грн;
  • з дрібнокаліберної гвинтівки – 30 грн;
  • з пневматичної рушниці – 5 грн;
  • з особистої зброї та своїми патронами – 20 грн;
  • стрільба з лука (від 30 хвилин) – 100 грн.

НЕДОІЛКИ

Основний недолік – це грунтова дорога. Наявність глини не сприяє доїзду до місця в дощову пору.

Потрібно інвестувати кошти в поновлення роботи стрільбища, організацію роботи. Для можливого заробітку – встановити туалети, обладнати місця для відпочинку.

Згідно кадастрової карти – території навколо стрільбища роздані для ведення с/г господарства. Хоча їх можуть вивести в придатні для будівництва.

ЧИ ХОТІЛИ Б ВИ ВІДНОВИТИ РОБОТУ СТРІЛЬБИЩА?

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.