АТО

Студенти зі Львова завітали до “зелених беретів” у Великі Мости

Понад 100 студентів кафедри військової підготовки Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету завітали до Кінологічного навчального центру, щоб на власні очі побачити, як живуть та служать прикордонники.

Військовослужбовці радо зустріли першокурсників. Аби краще освоїти військове ремесло, досвідчені прикордонники провели для юнаків практичні заняття з вогневої підготовки, топографії, тактичної медицини та захисту від зброї масового ураження.

В ході занять молодь охоче спілкувалася з охоронцями кордону та цікавилися особливостями прикордонної служби. Також студентам продемонстрували сучасні зразки зброї та техніки, які перебувають на озброєнні у прикордонному відомстві.

Особливе захоплення у гостей викликав виступ кінологів зі службовими собаками. Усі присутні, затамувавши подих, спостерігали за чотирилапими прикордонниками, які з легкістю долали смугу перешкод, затримували порушників та виявляли зброю і наркотики. В ході екскурсії юнаки та дівчата відвідали музей центру, де ознайомилися з експонатами, які є оригінальними та зі своєю історією.

Враження від відвідування навчального центру залишилися незабутніми, як у студентів, так і в прикордонників, адже “зелені берети” завжди були і є зацікавлені у такому спілкуванню з підростаючим поколінням, які є майбутнім нашої держави!

Прес-служба Кінологічного навчального центру Тетяна Рижак

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.