АТО

Тепер зібрати довідки для служби у військовому резерві на Львівщині – простіше

Вже два тижні у Львові на вул. Пекарській, 41 діє центр рекрутингу територіальної оборони

Окрім інформації про оборону та про те, як долучитися до її лав, безпосередньо тут можна отримати деякі медичні довідки, що потрібні для служби у резерві Збройних сил України.

«Психологічне і ментальне здоров’я є не менш важливим, ніж фізичне, оскільки резервіст – це боєць з високим рівнем патріотичного духу, який знає, за що він чи вона служить Україні. Саме тому, перед укладенням контракту, слід пройти військово-лікарську комісію. Серед тих, хто служить в резерві, є люди з різним станом здоров’я, однак їх об’єднує бажання захистити свій дім та рідних», – зазначають у 103-тій окремій бригаді сил територіальної оборони Збройних сил України.

Центр рекрутингу функціонує з понеділка до п’ятниці з 08.00 до 17.00, а щоп’ятниці із 13.00 до 16.00 тут працює виїзна комісія лікарів, які видають медичні довідки, що потрібні для служби в резерві (довідки можна отримати за умови попередньої співбесіди з фахівцем центру).

Телефон для мешканців Львова: 1580, для мешканців Львівської області: 0960806987.

Список документів, які потрібні для підписання контракту в резерві, доступний тут: https://bit.ly/3Hs1eOg

Більше інформації про територіальну оборону та вступ до резервної служби – на офіційній Facebook-сторінці 103-ї окремої бригади сил територіальної оборони Збройних сил України, а також на офіційному сайті бригади.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.