АТО

У Сокалі сьогодні військові інформували мешканців про можливості служби в теробороні

Сьогодні у центральній частині Сокаля військові інформували мешканців про можливість служби в теробороні, штаб якої, за попередніми даними буде знаходитися у Соснівці

Як повідомили військовослужбовці, на даний момент місцем для головного штабу тероборони Червоноградського раойну розглядається Соснівка. Сокаль, після втрати статусу районного центру на даний момент не розглядається місцем розташування захисників.

Хочеться додати, саме місто розташоване подалі від основних шляхів району і у разі надзвичайної ситуації такий вибір військових на даний момент дивує.

Як повідомили військовослужбовці, є дві можливості служби в Теробороні :

  1. служба по контракту на рівні з військовими – так званий постійний штаб. Служити за контрактом будуть офіцери.
  2. служба в оперативному резерві. Бажаючі, які не служили або мають вік більше 40 можуть підписати контракт проходження служби в оперативному резерві Тероборони. Вони будуть викликатися на вишкіл. Якщо захочуть поїхати закордон – потрібно попередити. За результатами року резервісти отримуватимуть певні кошти, сума яких буде залежати від того, наскільки інтенсивною була служба.

Цікава інформація – за приміщення штабу для тероборони військові також розглядали приміщення колишньої колонії (монастиру Бернардинів)

Сьогодні сокальчанам військові пропонували та інормували про службу в теробороні. В Сокалі на даний момент створюється основа штабу тероборони та ведеться запис бажаючих відбувати там службу.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.