АТО

Біля Станиці Луганської в зоні АТО загинув сокальчанин – Герой Євромайдану Роман Лагно

9 січня близько 12 години 30 хвилини, під час виконання бойового завдання в зоні АТО, на околиці селища Станиця Луганська (Луганська область) особовий склад батальйону оперативного призначення військової частини 3066 Північного ОТО потрапив у засідку, вчинену незаконним збройним формуванням. Під час бойового зіткнення атаку вдалося відбити. У ході бою героїчно загинуло двоє та поранено 14 військовослужбовців.

Загинув наш земляк – старший солдат резерву Лагно Роман Іванович – старший кулеметник 2 роти оперативного призначення батальйону оперативного призначення військової частини 3066 Північного ОТО.

Роман Іванович Лагно народився 19 липня 1977 року у селі Волиця Сокальського району в родині української інтелігенції – роду Варваричів. З дитинства дідусь та бабуся вчили внука патріотизму та любові до Батьківщини. Роман закінчив Сокальську середню школу №2.

Проживав у Сокалі. Працював на газокомпресорній станції.

З перших днів Революції Гідності Роман Лагно був на Майдані десятником 10 Сокальської сотні Самооборони. 18 лютого 2014 р. з бою беркутівцями і тітушками отримав поранення в область лівого ока. На щастя, око вдалося врятувати. Після Майдану Роман пішов воювати в рядах Національної гвардії на східні кордони України, захищаючи її цілісність та суверенітет. Був справжнім патріотом…

Без батька залишився син – одинадцятирічний Олексій, брат, сестра, батько, мати, бабуся, дідусь та велика родина.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ПОКИ МИ ПРО НИХ ПАМ'ЯТАЄМО!

Запалімо свічку пам”яті….

Опечалена громада Сокальського району.

Роман Іванович Лагно

Роман Іванович Лагно

Роман Іванович Лагно

Голос Сокальщини на GoogleNews