Головна / АТО / У Великих Мостах навчають чотирилапих службовців УДО України

У Великих Мостах навчають чотирилапих службовців УДО України

Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби здійснює підготовку кінологів та службових собак не лише для потреб відомства, а й для силових структур України.

Так, вже вдруге на базі центру проходять підготовку співробітники управління державної охорони України зі своїми чотирилапими підопічними. Перед службовими собаками УДОУ стоять особливі завдання – забезпечити охорону перших осіб держави. Їх нюх унікальний, адже вони здатні виявити вибухонебезпечні предмети, які не відшукати навіть металошукачем. Тож на базі центру чотирилапі сек’юріті пройдуть курс з пошуку зброї та вибухових речовин.

Для чотирилапих пошук вибухівки – це найскладніша задача, адже вимагає більшої зосередженості від собаки та повної взаємодії з кінологом. Виявивши небезпечний предмет, собака має попередити господаря, але ні в якому разі не брати в зуби та не рухати лапою, оскільки знайдений предмет може вибухнути. Чотирилапі брати Карат і Лакі, які зараз проходять курс підготовки – відмінники у навчанні. Вони з легкістю справляються з пошуком вибухівки на різних об’єктах.

По закінченню такого навчання чотирилапі службовці складуть іспити, за результатами яких отримають сертифікати, а їх власники свідоцтва з підготовки кінологів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!