АТО

У Великих мостах підготували чотирилапих охоронців президентського рівня

Сьогодні, 16 квітня, у Кінологічному навчальному центрі, що на Львівщині, відбувся випуск військовослужбовців Управління державної охорони України та їх вихованців. Це вперше на базі центру здійснювалася підготовка чотирилапих охоронців президентського рівня.

Курс підготовки з пошуку зброї та вибухових речовин пройшли два кінологи УДОУ та їх чотирилапі помічники – Бред і Кай. Ці собаки виконують найскладніші завдання. Вони відповідають за безпеку перших осіб держави і їх головна задача – виявлення вибухонебезпечних предметів.

Специфіка роботи таких собак вимагає від них високої витривалості у пошуку вибухівки. В ході навчання основна увага зверталася на повну взаємодію між кінологом і собакою та чітке виконання команд. Адже розуміти один одного без слів – найголовніше у тандемі кінолог і службовий собака, особливо при роботі з вибухонебезпечними предметами. Собаки мають відчувати небезпеку за кілька метрів і попередити свого напарника. При цьому їх вчать не брати в зуби і не рухати знахідку лапою, бо знайдений предмет може вибухнути.

Під час здачі іспитів чотирилапі «курсанти» безпомилково знаходили вибухівку, вміло демонстрували навички слухняності та долали смугу перешкод. За результатами успішної здачі іспитів чотирилапі службовці отримали сертифікати, а їх власники свідоцтва з підготовки кінологів.

Тож лави Управління державної охорони України поповнилися чотирилапими сек’юріті – надійними та безстрашними охоронцями перших осіб держави.

Прес-служба Кінологічного навчаного центру65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.