АТО

У Великих Мостах побував очільник прикордонного відомства Болгарії

Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України відвідав Директор Головної дирекції «Прикордонна поліція» Міністерства внутрішніх справ Болгарії головний комісар поліції Светлан Кічіков.

Іноземним колегам навчальний заклад презентував Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Петро Цигикал.

Іноземну делегацію ознайомили з діяльністю та інфраструктурою Кінологічного навчального центру. Голова служби відмітив, що Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України є ліцензованим навчальним закладом, по закінченню навчання в якому видається свідоцтво з підготовки кінологів державного зразка. На базі центру готують висококваліфікованих кінологів та службових собак не лише для потреб прикордонного відомства, а й для силових структур України. За час існування центру є великий досвід підготовки кінологів для Центру спеціальних операцій СБУ, служб авіаційної безпеки міжнародних аеропортів України, пенітенціарної служби України та Національної поліції, а також для військової служби правоохоронних органів і правопорядку.

У ході візиту керівник прикордонного відомства Болгарії мав змогу особисто ознайомитися з підготовкою кінологів та службових собак. Інспектори-кінологи продемонстрували породи собак, які використовуються в охороні державного кордону, основні навички дресирування, затримання та конвоювання правопорушників, пошуку наркотичних і вибухових речовин.
Крім того, гостям з Болгарії продемонстрували озброєння та техніку, яку охоронці кордону використовують для захисту державних рубежів, в тому числі на Сході країни.

Болгарськими колегами було відмічено високий рівень підготовки персоналу у Кінологічному навчальному центрі.

Таня Рижак – прес-служба Кінологічного навчального центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.