АТО

У Великих Мостах понад 200 новобранців присягнули на вірність українському народові

16 листопада, у Кінологічному навчальному центрі відбулися урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові військовослужбовцями строкової служби призову “ОСІНЬ-2019”.

З визначною подією військовослужбовців прибули привітати керівництво Західного регіонального управління, представники влади й духовенства, їхні рідні й близькі, які із захопленням спостерігали за військовим ритуалом. Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу зі внесення Бойового Прапора. 230 юнаків з різних областей нашої держави зробили сміливий та відповідальний крок у своєму житті – склали клятву на вірність Батьківщині.

Зі зброєю в руках вони присягли бути чесними, вірними і відданими воїнами, сумлінно та наполегливо виконувати свої обов’язки, завжди бути готовими стати на захист державних рубежів. Після складанням Присяги вже традиційно всечесні отці освятили воїнів та благословили їх на військову справу.

Керівництво та почесні гості привітали молоде поповнення з прийняттям Військової присяги та побажали успіху та натхнення у службі, з честю і гідністю нести службу з охорони державного кордону. Завершився ритуал складання Військової присяги урочистим проходженням особового складу навчального центру та новоспечених охоронців державних рубежів.

Прес-служба Кінологічного навчального центру Тетяна Рижак

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *