АТО

У Великих Мостах прикордонники строкової служби провели свої перші бойові стрільби

На польовій навчальній базі Кінологічного навчального центру військовослужбовці строкової служби призову «Весна 2019» пройшли «бойове хрещення» — юнаки випробували у дії автомат Калашникова та здійснили перші постріли. Для юних солдат це емоційна подія, адже багато хто з них стріляє вперше – про це Голосу Сокальщини повідомила Таня Рижак, прес-служба Кінологічного центру.

До цього моменту майбутні прикордонники на заняттях з вогневої підготовки докладно вивчали будову зброї, основи й правила стрільби з неї та умови виконання вправи.

Під пильним керівництвом досвідчених викладачів, які мають реальний бойовий досвід в зоні проведення ООС, солдати виконали початкову вправу стрільб та продемонстрували досить непогані результати, як для першого разу.

В ході проведення навчальних стрільб з бійцями було проведено заняття з військово-медичної підготовки. Військовослужбовці строкової служби вчились правильно надавати першу медичну допомогу при пораненнях, адже ці вміння можуть знадобитися не лише в бойових умовах, а й у цивільному житті.

Основна мета таких занять – навчити молодих прикордонників впевнено та обережно поводитись зі зброєю та підготувати сильних, витривалих, вмілих, рішучих бійців, які впевнено виконуватимуть завдання з охорони державного кордону.

Уже зовсім скоро юнаки складуть Військову присягу та поповнять лави Державної прикордонної служби України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.