Головна / АТО / У Великих Мостах прикордонники строкової служби провели свої перші бойові стрільби

У Великих Мостах прикордонники строкової служби провели свої перші бойові стрільби

На польовій навчальній базі Кінологічного навчального центру військовослужбовці строкової служби призову «Весна 2019» пройшли «бойове хрещення» — юнаки випробували у дії автомат Калашникова та здійснили перші постріли. Для юних солдат це емоційна подія, адже багато хто з них стріляє вперше – про це Голосу Сокальщини повідомила Таня Рижак, прес-служба Кінологічного центру.

До цього моменту майбутні прикордонники на заняттях з вогневої підготовки докладно вивчали будову зброї, основи й правила стрільби з неї та умови виконання вправи.

Під пильним керівництвом досвідчених викладачів, які мають реальний бойовий досвід в зоні проведення ООС, солдати виконали початкову вправу стрільб та продемонстрували досить непогані результати, як для першого разу.

В ході проведення навчальних стрільб з бійцями було проведено заняття з військово-медичної підготовки. Військовослужбовці строкової служби вчились правильно надавати першу медичну допомогу при пораненнях, адже ці вміння можуть знадобитися не лише в бойових умовах, а й у цивільному житті.

Основна мета таких занять – навчити молодих прикордонників впевнено та обережно поводитись зі зброєю та підготувати сильних, витривалих, вмілих, рішучих бійців, які впевнено виконуватимуть завдання з охорони державного кордону.

Уже зовсім скоро юнаки складуть Військову присягу та поповнять лави Державної прикордонної служби України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!