АТО

У Великих Мостах сім’ям загиблих прикордонників вручили посмертні нагороди «За мужність»

Перша заступниця начальника Червоноградської РВА Ірина Наливайко спільно з заступником начальника 7 прикордонного Карпатського загону полковником Петром Жовничем вручили державні нагороди родинам прикордонників, які поклали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський нагородив орденами “За мужність” III ступеня (посмертно) вихідця нашої громади Штаб-сержанта Гвоздецького Романа Зіновійовича.

У 2012 році юнак, за прикладом брата, на той час військовослужбовця Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби, підписав контракт про проходження військової служби у лавах ДПСУ. Роман обрав для себе фах кінолога. Коли через два роки російські війська увійшли в Україну, юнак одним з перших став на її захист.

Після повномасштабного вторгнення Роман продовжив службу. Життя Романа обірвалося 29 січня 2023 року під час оборони однієї з позицій на Донеччині. В останньому бою в населеному пункті Благодатне військовослужбовець брав участь у штурмових діях, з метою відновлення тимчасово втрачених позицій.
Нагороду отримали батько Зіновій Васильович та мати Галина Мирославівна.

Вічна пам’ять Героям. Доземний уклін батькам та дітям рідних полеглих Героїв.

Голос Сокальщини на GoogleNews