АТО

У Великих Мостах відбулись випускні іспити та випуск інспекторів-кінологів зі службовими собаками. Фото

ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК ПРИКОРДОННИКІВ-КІНОЛОГІВ ТА ЇХ ВИХОВАНЦІВ

У Кінологічному навчальному центрі відбулись випускні іспити та випуск інспекторів – кінологів зі службовими собаками. Для визначення рівня знань, умінь та навичок до навчального центру прибув начальник кінологічного відділу Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Михайло Вдовенко та фахівці-кінологи з органів охорони кордону.

Протягом тижня слухачі демонстрували свої знання з різних предметів навчання. Атестація розпочалась із здачі загальновійськових дисциплін. Прикордонники показали високий рівень підготовки з теорії та практики дресирування службових собак.

Чотирилапі вихованці теж пройшли оцінювання, вони вміло демонстрували свою слухняність, вміння затримувати правопорушників, виявляти зброю, вибухові та наркотичні речовини. За результатами успішної здачі іспитів усі випускники отримали свідоцтва з підготовки кінологів державного зразка.

Отримавши якісну підготовку на базі Кінологічного навчального центру, кінологи за декілька днів прибудуть справжніми фахівцями до місць проходження служби зі своїми хвостатими помічниками, які активно будуть залучатися до затримання правопорушників, пошуку наркотичних, вибухових речовин, зброї, цигарок та іншої контрабанди на державному кордоні України.

Тетяна Рижак, прес-служба кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.