АТО

У Великих Мостах відбувся випуск кінологів та їх чотирилапих вихованців

У Кінологічному навчальному центрі відбувся випуск кінологів Військової служби правопорядку та їх чотирилапих вихованців

Навчання успішно пройшли чотири військовослужбовці із Києва, Харкова, Вінниці та Львова. Протягом трьох місяців на базі центру військові опановували основи дресирування службових собак з пошуку наркотичних речовин. Пошук наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, чітке виконання команд та повна взаємодія між військовим і собакою – основні завдання, на які досвідчені викладачі центру звертали увагу в ході проведення занять.

Під час здачі іспитів кінологи показали високий рівень підготовки, а їх підопічні продемонстрували свої навички у подоланні смуги перешкод, слухняності, і головне, у пошуку та виявленні наркотичних засобів на різних об’єктах – в приміщенні, багажі та в транспортних засобах. За результатами успішної здачі іспитів випускники отримали свідоцтва з підготовки кінологів та підготовлених чотирилапих вартових правопорядку.

Зазначимо, що такі навчання проводяться на базі центру вдруге. Минулого року підготовку успішно пройшли чотири військовослужбовці Військової служби правопорядку зі своїми підопічними та успішно виконують завдання із забезпечення правопорядку.

Тетяна Рижак – прес-служба Кінологічного центру

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.