АТО

Українського актора та бійця 103-ї бригади ТрО нагородили Орденом «За заслуги»

Максим Девізоров служить у лавах 103-ї бригади Сил ТрО від початку повномасштабного вторгнення.

Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня українського кіно» за вагомий особистий внесок у розвиток української кінематографії, заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну сумлінну працю Максима Девізорова нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Максим Девізоров – український актор кіно і театру. В акторську професію потрапив в ранньому дитинстві. Випускник Київського національного університету культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер драматичного театру», актор «Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра». Найбільш відомий за ролями у фільмах «Мирний 21», «Найкращі вихідні» і серіалах «Перші ластівки», «Новенька» та ін.

«Мирний-21» — українська воєнна повнометражна драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва. Сюжет фільму базується на реальних подіях 2014 року, коли загін луганських прикордонників, розташований за адресою, на честь якої названо фільм, дав бій росіянам, які хотіли захопити цей прикордонний пункт. Прем’єра фільму в Україні відбулася 22 лютого 2023 року.

Від початку повномасштабної війни рф проти України, Максим Девізоров стоїть у лавах 103 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

Голос Сокальщини на GoogleNews