АТО

В боях за Україну загинув випускник Львівського фахового коледжу спорту Тарас Сивенький

В боях за Україну загинув випускник 2013 року КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту” Тарас Богданович Сивенький (“Сивий”).

Тарас народився у місті Львові. З 10 років захопився бігом, з 10 класу навчався на відділенні легкої атлетики класу за запрошенням заслуженого тренера України Михайла Сташківа. В анкеті вступника зазначив «люблю змагатися, адже життя як бігова доріжка, на якій чимало всього вчишся». Був неодноразовим переможцем Львівської області у змаганнях з бігу на 800 метрів серед юніорів, змагався й на дистанціях 1000 та 2000 метрів. Відзначався сумлінністю, дисциплінованістю, працьовитістю, неабияким інтелектуальним розвитком, захоплювався комп’ютерними науками та любив читати.

Після навчання в коледжі вступив до Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю “Інженерна механіка”. У 2017 році завершив військову підготовку у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Працював інженером-конструктором у Товаристві з обмеженою відповідальністю “Biscotti” та Науково-виробничому підприємстві «Спаринг-Віст Центр».

У перший день повномасштабного вторгнення рф добровольцем став на захист Батьківщини до лав 45-ї окремої артилерійської бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Обіймав посаду командира взводу, брав участь у боях за звільнення Херсонщини, Харківщини та Донеччини. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест» та нагрудним знаком «Срібний хрест».

Героїчно загинув під час виконання бойового завдання. У Тараса Сивенького залишилися батьки та сестра.

Батько Тараса – Богдан Сивенький також захищає Україну на Донеччині, про котрого в січні 2023 року великий репортаж зробила міжнародна новинна служба BBS news.

Тарасові назавжди буде тільки 27 років… ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЮ!

Голос Сокальщини на GoogleNews