АТО

В Кінологічний центр у Великих Мостах завітало понад 100 дітей з дитячого табору “Ровесник”

Кінологічний навчальний центр продовжує заходи військово-патріотичного виховання молоді і в літній період. Так, сьогодні, до прикордонників завітали понад 100 дітей з дитячого табору “Ровесник”, що на Львівщині. Дітей з Київської, Житомирської та Східних областей радо зустріли та ознайомили з особливостями прикордонної справи.

Прикордонники продемонстрували дітям озброєння та техніку, яку використовують для охорони державних рубежів та розповіли про технічні можливості і заходи безпеки при поводженні з ними. Юні гості мали можливість потримати справжню зброю у руках та охоче фотографувалися біля бронетехніки. Аби ознайомитися з історією та діяльністю самого центру дітлахи відвідали прикордонний музей. Та найбільше усі чекали зустрічі з вірними друзями та незамінними помічниками прикордонників – службовими собаками, які подарували дітям незабутні емоції.

Під час показового виступу вони продемонстрували всю майстерність та навики у пошуку та затриманні порушників кордону, виявленні зброї, вибухівки та наркотичних речовин.

А на завершення екскурсії юних гостей почастували гарячим чаєм та свіжими булочками з власної пекарні. Діти подякували прикордонникам за теплий прийом та цікаву пізнавальну екскурсію і виявили бажання приїхати ще раз. Кінологічний навчальний центр завжди з радістю зустрічає гостей, адже саме такі заходи допомагають підростаючому поколінню познайомитися ближче з професією прикордонник та обрати майбутню професію.

Тетяна Рижак, прес-служба кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.