Головна / АТО / У Самборі нагородили поранених бійців АТО та рідних загиблих

У Самборі нагородили поранених бійців АТО та рідних загиблих

Сьогодні в кращому залі органної та камерної музики відбувся останній четвертий концерт з програми духовно-мистецької акції «Тобі, Господи», яка вп’яте поспіль у Самборі Львівської області у часі Великого посту проводиться за підтримки міського голови Тараса Копиляка.

Про це повідомив кореспондент .

Останній концерт у рамках духовно-мистецької акції «Тобі, Господи!» присвячувався загиблим воїнам військової частини саперів А-3817 під час виконання ними бойового завдання у зоні АТО, а також пораненим захисникам територіальної цілісності України.

Згідно з Указом Президента України державними нагородами – орденом «Богдана Хмельницького» 111 ступеня посмертно нагороджений полковник Вадим Сюский, орденами «За мужність» 111 ступеня загиблі військові сапери Ігор Бжозовський, Володимир Дорошенко, Андрій Струсь, Ігор Шубак, а також ще трьох поранених.

Нагороди рідним загиблим та пораненим саперам в урочистій обстановці вручили командир військової частини полковник Олександр Корольов та міський голова Тарас Копиляк. А пісня-реквієм «Плине кача» нагадала присутнім, що на території України палає війна, що там через агресора – Росію далі проливається кров, але перемога буде за нашою армією.

Започаткував духовну концертну програму народний камерний хор «Грація» міського Народного дому. В його виконанні присутні почули кращі зразки релігійних творів. Це, зокрема, «Милість миру. Свят» М. Вербицького, «Благословен, хто йде. Ми бачили світло істини» В. Яциневича, «Душе моя» К. Кучерявої, «Боже, спаси мене» М. Скорика на слова Т. Шевченка та інші.

Своє духовне мистецтво в рамках акції продемонстрували гості з Івано-Франківщини – камерний хор «Тавор» з м. Калуша. В його виконанні звучали духовні твори «Отче наш», «Тебе поєм», «Богородице Діво, радуйся» та інші

Учасників духовно-мистецької акції мер Самбора вручив подяки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven − 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!