АТО

В Сокальській районній раді пройшла нарада щодо виділення земельної ділянки родині загиблого Героя АТО

8 травня голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду за участю головного архітектора району Мирослави Баралус, начальника Міськрайонного управління у Сокальському районі та місті Червонограді Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сергія Бермеса, інженера-землевпорядника Сергія Сидора, сільського голови Мурованської сільської ради Івана Василишина та жителів села Муроване Олега Білика і Михайла Костіва.

Присутні обговорили можливість отримання земельної ділянки для будівництва житлового будинку матері Героя АТО Юрія Білика, який віддав своє життя, захищаючи Україну.

Власне, з питання, щодо надання земельної ділянки, брат Юрія Білика, Олег Михайлович, напередодні прийшов на особистий прийом до голови Сокальської районної ради. Він повідомив, що мати Юрія Білика з 2016 року не може отримати земельну ділянку. Микола Пасько відреагував миттєво, призначивши зустріч за участі керівників усіх дотичних  служб.

В результаті присутні обговорили, які необхідні документи для того, щоб родина загиблого бійця отримала землю та терміни їх видачі. Очільник райради попросив начальника міськрайонного управління Держгеокадастру у Львівській області Сергія Бермеса взяти це питання під особистий контроль, щоб допомогти  родини загиблого українського захисника отримати ділянку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.