Головна / АТО / У Стрию зустрічали бійців, які прибули зі Сходу України на демобілізацію

У Стрию зустрічали бійців, які прибули зі Сходу України на демобілізацію

Учнівська молодь з національними прапорами та вигуками «Герої!» супроводжували земляків до Народного дому, де їх чекали рідні, друзі та волонтери ГО «Майдан Стрийщини». Повідомив БФ "Добре серце".

Троє стриян: Микола Мушак, Станіслав Мазуркевич й Іван Кожокар та двоє дрогобичан з 24-ї механізованої бригади рік передували у зоні бойових дій. Щойно вийшовши з автомобіля на рідній землі їх чекали квіти, символічний келих шампанського, слова подяки і обійми з рідними. Солдат-навідник БМ-21 «Град» Іван Кожокар вперше побачив 5-ти місячного сина Остапа. «Тепер я його з тиждень з рук не відпущу. Увесь час мріяв пригорнути свою кровиночку, – схвильовано сказав боєць. – Служили вірою і правдою. Якщо не дай Бог, доведеться знову йти захищати Україну, без вагань ми зі своїми побратимами вирушимо на передову. Нам є за що воювати». А Остапчик тим часом солодко спав у надійних батькових руках.

Бійці дякували волонтерам, підтримку яких відчували постійно. Їхня бригада побувала у найпекельніших місцях . Довелося не раз зазирати у вічі смерті. Попереду адаптація до мирного життя.

Віра Дмитренко вчитель ЗОШ № 7 не стримувала своїх емоцій: «Рідненькі, наші! Герої! Радість зустрічі невимовна! Всі емоції на обличчях! Станіслав Мазуркевич мій випускник! Саме їх клас у 7 школі був моїм першим випускним класом у 1993 році. Сьогодні нашим учнем є його син, Артем і ми разом зустрічали наших дорогих захисників. Дякуємо Вам, рідні за наш спокій! Віримо у перемогу!» 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!