Головна / АТО / У Великомостівському навчальному кінологічному центрі урочисто зустріли прикордонників, які вернулися з АТО

У Великомостівському навчальному кінологічному центрі урочисто зустріли прикордонників, які вернулися з АТО

11 серпня у Великомостівському навчальному кінологічному центрі урочисто зустріли прикордонників Західного регіонального управління з третьої та сьомої мотоманеврених груп, які повернулися без втрат до рідних домівок після виконання бойового завдання з охорони та оборони східних рубежів України. У Кінологічний навчальний центр повернулися бійці з двох мотоманеврених груп, на чолі яких досвідчені командири  генералмайор Олександр Книр та підполковник Віктор Явтушенко. Їх обидвох прикордонники, їх родичі зустрічали гучними оплесками, вигуками "Молодці". Саме вони вміло командували підлеглими, були для них і за батьків, і за друзів, і за командирів. Герої майже два місяці перебували у зоні АТО в Донецькій та Луганській областях, додому, дякуючи Богу, усі повернулися живими. Серед прикордонників є одинадцять поранених, їх лікують у госпіталях.

В урочистостях взяли участь: голова Львівської ОДА Ірина Сех, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, генералмайор Ігор Андрусік, єпископ СокальськоЖовківської єпархії УГКЦ, владика Михаїл Колтун, голова Сокальської РДА Олег Кожушко, командир Великомостівського навчального кінологічного центру, підполковник Валерій Мошора, громада м. Великі Мости та с. Желдець Кам'янкоБузького району, дружини, родичі військовослужбовців, які повернулися із зони АТО. Багатьох прикордонників нагороджено медалями, орденами, почесними грамотами, ряд військовослужбовців отримали цінні подарунки та нову військову форму.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.     

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!