АТО

Великомостівська громада попрощалася із загиблим Захисником з Купичволі Василем Скрупським

4 серпня громада попрощалась зі своїм Героєм ВАСИЛЕМ СКРУПСЬКИМ.

Провели в останню дорогу 41-річного Захисника з Купичволі Василя Скрупського. Мешканці села, громади, рідні, близькі, друзі та побратими на колінах та зі сльозами на очах віддали останню шану Герою.

Саме завдяки цьому полеглому воїну та іншим мужнім Захисникам ми можемо дихати українським повітрям, ходити по нашій благословенній Богом землі, говорити рідною мовою, відвідувати українську церкву.

Ми завжди пам‘ятатимемо ціну, яку заплатив Герой Василь за Україну. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі і шані перед його мужністю та подвигом.

Вічна пам‘ять воїну Честі, Царство Небесне його безсмертній душі.

Сім’я Скрупських, рідні, сестри, брат, племінники, похресники і найрідніші і близькі люди нашого ГЕРОЯ Скрупського Василя хочемо подякувати усім хто був з нами і розділяв наше горе, мабуть в найважчі дні нашого життя, усім хто був присутній при останній нашій зустрічі і похорону Василя.
Висловлюємо найщирішу подяку в організації останньої зустрічі і похорону о. Бакалець Ярославу, о. Юзефу Леговічу, Єпископу Маряну Бучеку, а також усім отцям які були разом з нами, Генеральному Консолу Республіки Польща у Львові п.Елізи Дзвокєвич, консулу п. Наталії Рудчик, Голові і заступнику Великомостівської міської ради, представникам Жовківської Адміністрації, старостам сіл Боянець і Купичволі, хористам і семінаристам, сестрам Домініканкам з м.Жовква, Побратимам нашого воїна та усім присутнім які розділили з нами цю втрату і біль…

Голос Сокальщини на GoogleNews