Головна / АТО / Військовий ліцей у Червонограді планують відкрити 01 вересня наступного року

Військовий ліцей у Червонограді планують відкрити 01 вересня наступного року

Новий військовий навчальний заклад у Червонограді планують відкрити 1 вересня 2018 року. Тут навчатимуться учні 10-11 класів, які після його закінчення продовжуватимуть навчання в Академії сухопутних військ. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Сьогодні, 5 жовтня, відбулася робоча зустріч голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з представниками Академії сухопутних військ та Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.  На ній обговорили етапи ремонтних робіт у майбутньому військовому ліцеї у Червонограді.

«Завдання ми собі накреслили чітко – у межах цього року впоратися з проектно-кошторисною документацією. З початку нового року маємо вже стартувати з усіма роботами. Перед нами стоїть, направду, масштабний проект – капітальний ремонт, переоснащення частини об’єкту у житло для офіцерів , будівництво спортивної інфраструктури, проведення благоустрою. 1 вересня 2018 року повинен бути перший набір», – прокоментував Олександр Ганущин.

Нагадаємо, 19 вересня депутати Львівської обласної ради прийняли рішення про передачу приміщення колишньої школи-інтернату в Червонограді на баланс Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!