АТО

Внаслідок мінометного обстрілу загинув 26-річний Сачала Володимир з села Оселя Яворівської громади

На фронті загинув Сачала Володимир Романович – молодий 26-річний захисник родом із мальовничого села Оселя Яворівської громади.

Сумну звістку повідомили 2 грудня у Яворівській міській раді.

Тут зростав і навчався, закінчив школу. Згодом вступив до училища в Івано-Франкове.

Всюди знаходив друзів, був товариським, веселим, уважним і турботливим хлопцем. Часто допомагав рідним по господарству. Мав золоті руки, тому легко Володимиру вдалавась будь-яка справа, за яку він брався.

Як і його товариші, хлопець полюбляв рибалити, цікавився автомобілями й любив слухати музику.

У 2017 році, після завершення навчання, вступив до українського війська аби виконати свій обовʼязок перед Батьківщиною. Там укріпив дух, загартував тіло. А після звільнення повернувся до цивільного життя. Працював столяром у Івано-Франковому, їздив на заробітки, щоб допомагати своїй родині.

Сачала Володимир
Сачала Володимир

У січні 2023 року Володимир знову одягнув військовий піксель

Попри молодий вік, хлопець був відважним і готовим давати відсіч ворогу. Служив у складі легендарної 24 бригади. Під час служби зустрів свою майбутню дружину і створив з нею сімʼю.

Але наприкінці листопада внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Дружба отримав поранення несумісні із життям.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя, його друзям та односельчанам! Віддаємо шану безсмертному подвигу відважного захисника! Зустріч Героя відбудеться у понеділок.

Точний час повідомимо згодом! Вічная памʼять 🙏🏻

Голос Сокальщини на GoogleNews