Головна / АТО / У Львові бійці АТО контролюватимуть процес виділення їм квартир

У Львові бійці АТО контролюватимуть процес виділення їм квартир

Львів’яни, які воювали на сході України, а також їхні родичі, створять у Львові ініціативну групу, яка займатиметься вирішенням проблем, що виникають під час отримання квартир учасниками бойових дій на Донбасі.

Таку пропозицію голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Любомира Мельничука родичі бійців АТО і військові підтримали під час сьогоднішньої наради, передає кореспондент «Вголосу». 

Любомир Мельничук розповів, що створення ініціативної групи пов’язане з тим, що до депутатів часто звертаються львів’яни, яким в міській раді відмовили у наданні земельної ділянки. Також вони підозрюють, що під час виділення квартир відбуваються маніпуляції із боку чиновників.

«Ми знаємо, що учасники АТО та члени їхніх сімей постійно мають проблеми із чиновниками, ті їм пишуть, що у Львові немає вільних ділянок для військових. Крім того, землю надають для Нацгварії, натомість для вояків Збройних сил не роблять нічого. Також у нас є питання стосовно виділення земельної ділянки під будівництво багатоповерхових будинків для надання вже готових квартир учасникам АТО», – сказав Любомир Мельничук.

«Через бюрократію та дії чиновників Садового у питаннях виділення житла люди неодноразово наголошували – необхідний жорсткий контроль громади. Вони справедливо остерігаються горе-інвесторів, які, прикриваючись житловими потребами учасників АТО, можуть отримати на пільгових умовах земельні ділянки від міста, натомість побудують на них свої бізнес-проекти», – зазначив депутат.

Він додав, що депутати міської ради на сесії, безперечно, підтримають ухвалу про виділення землі для будівництва будинку для учасників АТО. Треба тільки, щоб ця ухвала була розроблена профільними департаментами міської ради і щоб це було зроблено якнайшвидше. Для того, аби не було жодних маніпуляцій чи затягування процесу надання такої ділянки і розподілу квартир, всі, хто претендує на житло, повинні скоординувати свої дії. 

Відтак, близько 60 людей, які прийшли на збори, написали заяви до Львівської міськради про взяття їх на квартирну чергу. Присутні на нараді також вирішили, що наступної середи зберуться у Львівській облраді на ще одне засідання, на ньому вони планують затвердити склад ініціативної групи та спільно напрацювати план дій.

А до 10 грудня усі учасники АТО і члени їхніх сімей, які претендують на отримання житла у Львові, повинні написати відповідні заяви до Львівської міської ради. Це потрібно для того, щоб була сформована черга і у міськраді чітко бачили, скільки житла потрібно збудувати та скільки коштів необхідно виділити на ці роботи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!