АТО

Воякам АТО – “Гармонія душі”

Шістнадцять років тому в Перв'ятицькому Народному домі створили жіночий вокальний колектив "Гармонія душі". Жінки співали українські народні, патріотичні, сучасні ліричні пісні. І відразу завоювали любов і шану слухачів. Вже за декілька років колективу присвоїли почесне звання "народний". 
Відтоді ансамбль дав десятки концертів  у своєму і навколишніх селах, у Сокалі, Львові і за кордоном  у Жешуві, Грубешеві (Польща).

Неодноразово був переможцем районних та обласних конкурсів та фестивалів. Люблять пісню, присвячують їй вільний час Ірина Грабова-Яремко, Тетяна Новосад, Богдана Саганська, Світлана Заяць, Мирослава Коханчук, Галина Семенчук. Нині колектив очолює Галина Микитюк.

 3 листопада ансамбль дав благодійний концерт в районному Народному домі. Слухачі були зачаровані ліричним співом цього дружного, зіспіваного колективу. Гармонійно прозвучали у його виконанні патріотичні пісні "Пливе кача", "Ой верше, мій верше", "Срібні птиці лелек", "Над Україною", "Мамина світлиця", українські народні "Ой вийду я на ту гору", "Три трембіти" та інші. Слухачі аплодували солісткам колективу Ірині ГрабовійЯремко, Богдані Саганській. На акордеоні ансамблю акомпонував Юрій Гулявський, на скрипці  викладач Сокальської школи мистецтв Ірина Когут, на гітарі  Богдан Барчук та Василь Атаманюк. Вони виконали також інструментальні твори. Програму вміло вела Галина Віра. Апаратуру для озвучення спонсорував Богдан Барчук. Концерт ансамбль закінчив піснею "Від Бога".

Колектив зібрав 1840 грн. та 5 доларів США, які переказав на рахунок бійців АТО.

 Це наш скромний внесок у допомогу українським воякам, яким бажаємо якнайшвидшої перемоги,  сказала Галина Микитюк.  Серцем і думками ми завжди з ними.

Валентина БЛУДОВА.

«СЛАВА СТРІЛЕЦЬКА НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ»

Благодійний концерт під такою назвою організували в Стенятинському народному домі. Розпочався захід з виконання Державного Гімну України. Ведучі Оленка Віра і Андрій Магера розповіли присутнім про нелегку долю українського народу. І навіть сьогодні, в час незалежності, стенятинські хлопці захищають кордони України від ворога, це: Микола Дуда, Олег Войтко, Сергій Шишка, Андрій Дацюк, Іван Хахула. Гарно виступив хор «Плугатар» під керівництвом Ігоря Курача, який заспівав кілька патріотичних пісень. Сивочолі та ще молоді чоловіки співали українські пісні, які брали за душу: «Червона калина», «Стає хмара», «Їхав козак». Опісля для стенятинців співали вокальний ансамбль Народного дому в складі Ганни Гарасимчук, Івана Віри, Ігоря Курача, Марії Куцик, Марії Коцюб’як, Оксани Антонюк, Андрія Яйчука. 

Слово мав і сільський голова Григорій Студінський. Він зазначив, що на двадцять четвертому році незалежності Україна має ворога, від якого нас нині захищають кращі сини України, Герої! Подякував односельчанам за патріотизм, за те, що збирають продукти харчування, кошти для війська. Так, для хлопціводносельчан, які нині в АТО, за кошти громади придбали все необхідне спорядження. Благодійний концерт організували, щоб зібрати кошти і таким чином підтримати наших земляків. Сільський голова подякував усім небайдужим, хто прийшов на благодійний концерт.

Закінчилася концертна програма виступом церковного хору храму Чесного і Животворящого Хреста УГКЦ під керівництвом Івана Віри. Під час концерту зібрали 1216 гривень і 100 євро, які віддадуть родинам бійців. Стенятинці тішилися, що вкотре долучилися до доброї справи.

Ольга ДИЛИН.     

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.