АТО

Волонтери громадської організації «Допомога і турбота» збирають допомогу і відвозять її в зону АТО

Неоголошена війна на cході України і далі триває. Щодня добровольцями і по мобілізації боронити кордони України вирушають і мешканці Сокальщини. Аби допомогти нашим хлопцям, волонтери громадської організації «Допомога і турбота» – Михайло Турішин, Віктор Бендзяк, Петро Захватов, Антон Тріфонов, Іван Фарина, Євген Гужельник, Юрій Товарянський, Сергій Матвіїв, Андрій Кукоцький, Роман Волос, Марія Цьома збирають допомогу і відвозять її військовим в зону АТО. 

Нещодавно бус, завантажений продуктами харчування, військовою формою, взуттям, одягом, запчастинами до автомобілів (їх, до речі, дуже бракує в зоні проведення антитерористичної операції), які зібрали волонтери та громада Сокальщини, відвезли в Артемівськ і Попасно, де несуть службу хлопці з нашого району – Сергій Штикало, Іван Кубас, Ігор Білик та інші. 

Особливо дякуємо ДЛГП «Галсільліс» (Микола Дем’янович), ПП «Ніка» (Марія Шамборовська), ТзОВ «Єврокомерс» (Іван Казмірчук), Радехівському молокозаводу «Галичина» (Світлана Гірна), cалону краси «Карамель», лісникам Сокальського лісництва, приватним підприємцям Олегу Козаку, Олександру Барвінку, які надали молочні продукти, шкарпетки, продукти харчування, м’ясні вироби, солодощі. Все це волонтери громадської організації «Допомога і турбота» відвезли на схід.

Активно до збору долучились і громади сіл Романівка, Копитів, Тартаків, Перв’ятичі, Спасів, Смиків, Бодячів, Матів, Залижня, Лещатів, Лучиці і Шарпанці. Люди приносили одяг, закрутки, консерви, аби хоч трохи допомогти хлопцям, які захищають Україну.

Волонтери і надалі збирають допомогу для військових, планують виїзд в зону АТО напередодні свята Трійці, Зіслання Святого Духа, щоб наші хлопці посмакували стравами з Сокальщини і відчули, що ми про них пам’ятаємо. Усі небайдужі можуть приносити допомогу для військових на ІІІ поверх торгового центру «Максимум», де знаходиться офіс ГО «Допомога і турбота» (тел.: 0676757930).

Михайло ТУРІШИН, волонтер, м. Сокаль.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.