АТО

Волонтери в зону АТО передали другий УАЗик

Жителі Сокаля Михайло Турішин, Юрій Товарянський, Борис Ахмадєєв, Роман Волос, Юрій Закорчевний, Антон Тріфонов, автор цих рядків з перших днів революції Гідності стали активістами місцевого Майдану. А згодом, не вагаючись, волонтерами, бо розуміють, що нині на сході вирішується доля України, доля української армії, тож чим можуть допомагають військовим. На їхньому рахунку не одна добра справа. Вони уже неодноразово відправляли допомогу в зону АТО (продукти, теплі речі, засоби гігієни і навіть техніку). Старенький УАЗик, завдяки вмілим рукам волонтерів, отримав друге життя. І з січня цього року служить воякам в зоні АТО. І ось знову, 16 лютого, Володимир Мікуланінець разом з Романом Волосом, Борисом Ахмадєєвим власним ходом доставили ще одного УАЗика на схід і передали бійцям 24го батальйону. Автомобіль військовим віддав підприємець-благодійник Ігор Тот. Підприємці Богдан та Олег Гладуни надали волонтерам власну автомайстерню, в якій вони з слюсарями автосервісу зробили капремонт УПЗика та перефарбовували у маскувальний колір. Необхідні запчастини придбали за кошти благодійників. Спільними зусиллями усіх вдалося швидко переобладнати й відремонтувати автомобіль. Згодом УАЗик завантажили продуктами, медикаментами та одягом. Отець Володимир Жарський освятив це все та благословив волонтерів у щасливу дорогу. 

Необхідну допомогу для української армії зібрали також жителі сіл Гута, Савчин, Бояничі, Смиків, Залижня, Лещатів, Бодячів, Перв'ятичі, Спасів, парафіяни храмів міста Сокаля  Миколаївської та Вознесіння Господнього, МТВ ПП "Ніка", а також учні Сокальського ліцею. Велике їм за це спасибі. Бійці 24го батальйону вдячні за таку підтримку. Вони кажуть, що завдяки всім небайдужим людям, українські вояки  ситі та мають в що вдягнутися.

За ці місяці сокальські волонтери здружилися з волонтерами зі Слов'янська, Дніпропетровська, Харкова та колишнім комбатом 3го батальйону Національної гвардії територіальної оборони Андрієм Ляховичем, який родом зі Львова. Він підтримує зв'язок з ними, інформує, що бійцям потрібно. 

Долучитися до доброї справи може кожен, бо волонтери знову готуються їхати в зону АТО. Вони приготували гарний подарунок для військових. Але про це "Голос з-над Бугу" розповість згодом… 

Збір продуктів харчування, одягу, речей гігієни для військових триває. Пам'ятаймо, що, підтримуючи українську армію, ми прискорюємо перемогу.

Володимир МІКУЛАНІНЕЦЬ, волонтер.

м. Сокаль.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.