АТО

Всі послуги та пільги для діючих військовослужбовців та ветеранів війни з Львівщини зібрали на єдиному порталі

На єдиному інтернет порталі зібрали всі послуги та пільги, доступні для захисників і захисниць України та ветеранів у територіальних громадах Львівщини.

Про це інформує управління соціального захисту населення з посиланням на РТЦК та СП.

Розроблений інформаційний ресурс містить інтерактивну мапу установ Львівської області. Зокрема тих, які надають послуги та пільги ветеранам, захисникам, членам їхніх сімей, сім’ям загиблих, зниклих безвісти чи полоненим військовослужбовцям, а також сім’ям Героїв Небесної Сотні.

Для того щоб скористатися Порталом потрібно зайти на сайт Львівської ОВА, в розділ Захиснику та Захисниці і натиснути на портал – http://surl.li/tzrtg .

Покрокова інструкція:

– якщо ви зайшли на Портал, то спершу оберіть категорію: військовослужбовець без статусу, волонтер, доброволець АТО, особа з інвалідністю, учасник бойових дій чи війни, учасник Революції Гідності (або члени їхніх сімей), родини загиблих військових чи зниклих безвісти;

– далі оберіть свою громаду у наступній категорії;

– визначте тип послуг, які шукаєте: бізнес, житло, культура та дозвілля, лікування/реабілітація, навчання, пільги на житлово-комунальні послуги, правова допомога, працевлаштування, соціальна підтримка.

Після усіх цих дій, на мапі з’являться відмітки, де можна отримати вказану послугу у конкретній громаді чи поблизу.

Відеоінструкція – http://surl.li/tzkbf .

Голос Сокальщини на GoogleNews