АТО

У кінологічному центрі відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018»

12 серпня у Великомостівському Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України відбулось офіційне відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018». Метою вишколу є підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник» спрямований на підготовку інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

Учасників вишколу привітали Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступник департаменту адміністрації ДПС України полковник Олег Примаченко, в.о. директора Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

У 2018 році Всеукраїнський вишкіл триватиме 10-18 серпня. Учасниками події будуть 460 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами.

Сокальський район представляє рій «Соколи», який складається з учнів Сокальської гімназії (учасників минулорічного вишколу в Оршанці), учнів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4 (учасників обласного етапу гри) та учні Перетіцького НВК. Керівники – вчитель фізкультури богдан Марущак та суддя Всеукраїнського етапу, методист РМК Євген Матвіїв.

Організатори вишколу: Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація.

У кінологічному центрі відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018»

У кінологічному центрі відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.