АТО

У наступному році в районах області та міста Львова мають запрацювати підрозділи територіальної оборони

Сьогодні, 18 листопада, під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного відбулась нарада з представниками РДА з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області.

Так, у зв’язку з новим територіально-адміністративним поділом та відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» в районах Львівської області та міста Львова передбачено створити підрозділи ТРО. Власне список приміщень, де потенційно можуть бути розміщені підрозділи ТРО та їх подальше матеріально-технічне забезпечення обговорили в межах наради.

Списки потенційних приміщень для подальшого узгодження з керівництвом тероборони надали керівники РДА, окрім цього, ще раніше Міністерство оборони України скерувало пропозиції щодо можливості розміщення підрозділів територіальної оборони на територіях вивільнених військових містечок, проте приведення будівель, споруд до необхідного стану є довготривалим та потребує значних фінансових витрат.

Як пояснив Віталій Загайний ініційований Президентом України Закон передбачає побудову з січня наступного року мережі підрозділів територіальної оборони, відповідної кількості бригад та батальйонів, що дислокуються на території Львівської області. Це постійне перебування формувань тероборони у межах семи населених пунктів Львівщини.

«Зараз нам важливо мати повну інформацію по кожному об’єкту: адреса, власник, в якому стані будівля, яких потребує ресурсів та вкладень. Тут важлива участь райдержадміністрацій та територіальних громад. Кожен об’єкт на потреби ТО потребує окремого алгоритму дій – спілкування з власником чи балансоутримувачем, оцінки вартості ремонту.  Вирішення таких питань передбачає участь державних органів, місцевих громад та обласної ради»,- зазначив Віталій Загайний.

У наступному році в районах області та міста Львова мають запрацювати підрозділи територіальної оборони

У наступному році в районах області та міста Львова мають запрацювати підрозділи територіальної оборони

Голос Сокальщини на GoogleNews