АТО

Юнаки з різних регіонів України прибули до Кінологічного центру у Великих Мостах

В рамках призовної кампанії «Осінь — 2019» юнаки з багатьох регіонів України поповнюють лави Державної прикордонної служби України для проходження строкової військової служби

Так, сьогодні, перші новобранці з Чернігівської області прибули до Кінологічного навчального центру. Новачки пройшли медкомісію, відвідали лазню та отримали усе необхідне речове майно та спорядження. Одягнувши камуфляж, вони пройшли строєм та розмістилися у казармах. Під керівництвом офіцерів та сержантів з бойовим досвідом, строковики проходитимуть загальновійськову підготовку.

Майбутні охоронці кордону пройдуть курс первинної військово-професійної підготовки, опановуючи ази військової служби. Їх навчатимуть тактики прикордонної служби, військової та фізичної підготовки, особистої безпеки та багатьом іншим дисциплінам, необхідним для формування первинних навичок для подальшої служби на кордоні.

По завершенню підготовки та складання Військової присяги на вірність українському народові юнаки продовжать військову службу в підрозділах охорони державного кордону.

Керівництво та персонал центру бажає молодому поповненню успіхів в опануванні військової науки та з честю і гідністю виконувати завдання з охорони державних рубежів. Всього у Кінологічному навчальному центрі підготовку пройдуть біля 500 військовослужбовців строкової служби призову «Осінь – 2019».

Тетяна Рижак – прес служба кінологічного центру

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.