АТО

З 2 квітня на Сокальщині розпочався черговий призов громадян на строкову військову службу

З 2 квітня розпочався черговий призов громадян на строкову військову службу у 2018 році. Явці на призовну дільницю Сокальського районного військомату підлягають усі громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1999-1991 роках і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Усі, хто підлягає призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сокаль, вул. Семенюка 2 у встановлений час із документами, які зазначені в повістках. Хто, ж не отримав особистого виклику для призову на строкову військову службу, повинні прибути до призовної дільниці Сокальського районного військомату до 12 квітня 2018 року і мати при собі документи, які засвідчують особу.

Як повідомляє військовий комісар Сокальського районного військового комісаріату, підполковник Микола Лисак, усі особи призовного віку, які підлягають призову і які постійно або тимчасово перебувають на території Сокальського району, повинні також прибути у військомат для проходження призовної комісії. Микола Лисак також нагадав, що громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за викликом до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Триватиме весняний призов громадян на строкову військову службу до 31 травня 2018 року.Сокаль FM

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.