АТО

Захисник Ростислав Руденко з Солонківської громади нагороджений “Золотим хрестом” – посмертно

Захисник з Солонківської громади Ростислав Руденко нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України В. Ф.Залужного « Золотий хрест».

Посмертно.

Золотий хрест
Золотий хрест

Болить! Бо за сміливість і відвагу, любов до Батьківщини хотілось би дякувати воїну особисто, потиснувши руку, обнявши. Але ворог забрав Його життя. Нам залишається у вічній славі памʼятати про найдорожчий і найцінніший жертовний подвиг захисника, і передавати цю шану з покоління в покоління !, – наголосили у Солоніківській громаді.

Нагадаємо, що 1 серпня 2023 року громада отримала сумну звістку – на війні загинув солонківчанин Руденко Ростислав Леонідович, 1975 року народження. 🇺🇦Захищаючи Україну та нас із вами, 29 липня його життя обірвалося від розриву ворожого снаряда у місті Новий Токмак Запорізької області, там воїн виконував бойові завдання. Захисник служив у 33 бригаді (штурмова рота). У Ростислава залишилась дружина Оксана та донька Катруся, батько Леонід, сестра Ніна та матір Тетяна Богданівна. Вона працювала вчителькою Солонківської школи, плекала велику любов до своїх учнів та виховала сина Героя і славного патріота Батьківщини.

Слава та уклін нашому Герою Ростиславу!

Голос Сокальщини на GoogleNews