Львів попрощається із Сергієм Диришевим, Андрієм Метиком та Романом Романяком – трьома воїнами, які загинули, захищаючи Україну
У п’ятницю, 20 грудня, Львів вшанує пам’ять трьох військовослужбовців – Сергія Диришева, Андрія Метика та Романа Романяка. Ці захисники віддали свої життя, борючись із російськими окупантами.
Церемонія похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Приблизно о 11:30 на площі Ринок відбудеться загальноміська церемонія прощання. Героїв поховають на Личаківському кладовищі.
Біографії полеглих захисників
Сергій Диришев (18.08.1972–09.12.2024)
Сергій народився та виріс у Львові. Навчався у школі №35, яка сьогодні має назву Львівська середня загальноосвітня школа східних мов та східних бойових мистецтв «Будокан». Вищу освіту здобув у Львівському державному університеті внутрішніх справ.
Після навчання проходив службу у десантних військах на Полтавщині. Сергій був майором міліції, працював у карному розшуку Личаківського району Львова, а згодом обіймав посаду старшого оперуповноваженого в Управлінні карного розшуку Львівської області.
З початком повномасштабного вторгнення Росії вступив до лав 37-ї окремої бригади морської піхоти. Пізніше виконував бойові завдання на Херсонщині та Донеччині у складі 59-ї мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
У Сергія залишилися дружина, двоюрідний брат та племінники.
Андрій Метик (05.12.1990–08.12.2024)
Андрій також був уродженцем Львова. Після навчання у місцевій школі-інтернаті працював у будівельній сфері. Його захопленням були автомобілі.
До початку повномасштабної війни брав участь у зоні проведення антитерористичної операції. У лавах 59-ї мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка боронив Україну на Донеччині.
Андрій залишив після себе батьків, сестру, брата та племінників.
Роман Романяк (21.06.1990–16.12.2024)
Роман здобув освіту у львівській школі №43 та Львівському професійному коледжі ресторанного бізнесу. Протягом 11 років працював у компанії «Верта». Захоплювався спортом, особливо футболом, і був знаним своєю добротою.
Під час повномасштабного вторгнення долучився до складу 38-ї окремої бригади морської піхоти, спочатку проходив навчання на Миколаївщині, а згодом виконував завдання на Донеччині.
Роман залишив по собі маму, сестру, брата та трьох племінників.