АТО

Жителі Сокальщини підтримують бійців АТО

Жителі міста Сокаля та Сокальщини, як можуть і чим можуть, стараються підтримати бійців української армії: одні грошима, інші – продуктами, а дехто теплими речами. Щодень вони приносять в районний Народний дім кошти, предмети гігієни та продукти харчування для військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО. Нещодавно свою лепту в добру справу вклали сокальці: політв’язень Іван Сич офірував 1000 гривень, Уляна Боярчук – 200 грн., Ірина Максименко – 50 грн., Тетяна Дідик – 200 грн. Церква «Благодать» закупила на 600 євро медпрепарати, які зупиняють кров. 15 тисяч гривень із зібраних коштів виділили Великомостівському кінологічному центру на придбання котла на тверде паливо та купили пальне на 2000 гривень. Інформацію щодо збору коштів ми розмістили на . На дошці оголошень ми найшли інформацію щодо цін на теплий одяг, зимове взуття та багато іншої корисної інформації. За допомогою порталу нав вдалося залучити додаткові кошти для допомоги нашим бійцям.

Жителі Мурованської сільської ради зібрали 6000 гривень та 300 доларів США на лікування пораненому Ігорю Марикону, який воював у зоні АТО в добровольчому українському корпусі п’ятого батальйону резервної роти.

Збір і надалі триває. Просимо не бути байдужими, нехай це буде лише декілька гривень чи кілограмів продуктів. А це вже підмога для нашої армії, бо за них можна купити необхідні речі для військовослужбовців та нагодувати їх. Недарма в українців є прислів’я: з кожного по нитці – бідному сорочка…

Анатолій ВАСИЛИШИН, заступник голови РДА.

* * *

Самодіяльні аматори сцени продовжують давати благодійні концерти і переказувати зібрані кошти на потреби українського війська.

За доброю традицією минулої неділі біля пам'ятника Т. Шевченку в Сокалі виступив народний вокальний ансамбль «Берегиня» сокальського осередку Союзу українок (керівник Марія Краковецька) та хореографічний колектив Сокальської школи мистецтв ім. В. Матюка (Оксана Шаліга). Звучали патріотичні пісні, діти виконували танцювальні композиції «Україна», «Вишиванка». Під час концерту зібрали 3394 грн., які спрямують на підтримку нашого війська.

Наш кор.

Голос Сокальщини на GoogleNews