АТО

Жителі Жужелян на Сокальщині зібрали понад 20тис. для допомоги родинам учасників АТО

На сході України триває неоголошена війна, наші земляки беруть активну участь в бойових діях. Так, п'ятеро жителів Жужелянської сільської ради  Іван Пагула, Іван Гаврих, Василь Гарасимів, Андрій  Клепак, Богдан Бахур нині перебувають в зоні АТО. Ми маємо з ними зв'язок, телефонуємо їм та їх командирам, аби дізнатися, як у них справи, чи все добре, чого потребують. Також по можливості допомагаємо родинам бійців.

Жителі сіл Жужеляни, Цеблів, Заболоття, Перемисловичі уже вкотре збирають гроші та продукти харчування, засоби гігієни для військових. Так, останній раз зібрали 20000 тисяч гривень, які роздали дружинам, дітям та рідним чоловіків з наших сіл, які перебувають в зоні антитерористичної операції. Крім того, наші мешканці знесли продуктів харчування та засобів гігієни на загальну суму 25000 тис. грн. Їх передали в Сокальський народний дім, а звідти все відвезуть на схід України.

Приємно, що наші люди небайдужі, активно здають гроші і продукти харчування, кожен несе, хто що може  закрутки, крупи, воду, олію, за що їм велика подяка. Вони свідомі того, що наші чоловіки захищають Батьківщину. Особливо вдячний двом волонтерам  Володимиру Багану та Ігорю Підляку, які збирали усі продукти, сортували, пакували і відвозили до Сокаля. На таких хороших людях і тримається світ.

Хочемо, щоб воєнні дії на сході України якнайшвидше закінчилися, і всі військовослужбовці здоровими повернулися у рідні домівки, де їх з нетерпінням чекають рідні і близькі.

Володимир МОНЧУК,
Жужелянський сільський голова.         

Голос Сокальщини на GoogleNews