Цікаво знати

06 травня 2018 року з 14.00 до 17.00 у Львові, на проспекті Свободи, представники Фалунь Дафа ( Фалуньгун) * України – будуть проводити збір підписів до ООН під однією з найбільших міжнародних петицій – петицією DAFOH «Лікарі проти насильницького вилучення органів». Для довідок: тел. 067-3842527, e-mail: lyda_shvets@meta.ua

Міжнародна петиція в Женеві від організації DAFOH стала однією з найбільших за всю історію ООН. Протягом п`яти років волонтери більш як в 50 країнах світу зібрали понад 2,7 мільйона підписів. Документ закликає Верховного комісара ООН з прав людини вжити невідкладних заходів для припинення незаконного насильницького вилучення органів у практикувальників Фалуньгун та інших в`язнів совісті в Китаї. Ця петиція також вимагає негайного припинення незаконного 19-річного переслідування

послідовників Фалунь Дафа в Китаї**.

Тут можна підписати петицію онлайн: fofg.in.ua , dafoh.org/petition-to-the-united-nations

Європарламент та Конгрес США ухваленими резолюціями у 2013 – 2016 роках закликають припинити видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї:

truthinfo.info/dokumentyi

27 липня 2016 року Європарламент прийняв Декларацію 0048/2016. У декларації йдеться про «постійні достовірні повідомлення про систематичне, санкціоноване державою видаляння органів у в`язнів совісті в Китайській Народній Республіці, в першу чергу у послідовників Фалунь Дафа, а також в уйгурів, тибетців і християн».

Згідно із опублікованим у 2016 році звітом правозахисників «Кривавий урожай. Масові вбивства: оновлений варіант», за останні роки у Китаї могло бути вбито півтора мільйона в`язнів совісті. В оновленій версії звіту зазначається, що в Китаї пересадки проводяться «у відповідності з попитом». Відповідно до звіту, органи видаляють, поки людина ще жива, часто — без анестезії, використовуючи уколи, що роблять людину нерухомою (endorganpillaging.org/an-update).

Організація DAFOH в 2016 році була номінована на здобуття Нобелівської премії миру за зусилля в підвищенні інформованості про неетичні методи трансплантації органів в Китаї та інших регіонах світу.

========================

*Фалунь Дафа (інша назва — Фалуньгун, сайт falundafa.org) — це стародавня практика морально-фізичного самовдосконалення за властивістю Всесвіту «Істина-Доброта-Терпіння».

**Компартія Китаю розпочала репресії щодо Фалуньгун у липні 1999 року, після того, як кількість практикувальників (за соцопитуванням) перевищила кількість членів компартії. Ініціював репресії Цзян Цземінь, який наказав «зганьбити їхню (практикувальників Фалуньгун) репутацію, розорити фінансово, знищити фізично». Починаючи із 2000 року у Китаї різко зросла кількість трансплантаційних центрів, вони постійно добудовуються ( www.ua.kitay-v-mire.com/b-t )

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.