Цікаво знати

10 правил експлуатації надувного матраца

У сучасному динамічному світі величезну популярність набувають надувні матраци. Їх набагато простіше брати з собою на природу або у відрядження. Вони – відмінна альтернатива радянської розкладачці, коли в будинку залишаються на ніч гості. Це ідеальне рішення для відпочинку на природі з наметами. Надувні матраци дуже практичні і багатофункціональні, а догляд за ними не займає багато часу.

1. Використовуйте свій матрац тільки за її цільовим призначенням.

Тобто, якщо обладнання було розроблене для сну, то купатися до річки з його використанням не варто.

2. Правильно готуйте гумовий матрац до надування.

Розкладаючи виріб па підлозі або в наметі, потрібно впевнитися в тому, що поверхня рівна і не містить гострих предметів. Якщо матрац буде використовуватися на природі, чи не надувайте його біля вогню.

3. Не можна надувати матрац вище 80-90% від їх максимального обсягу.

Не можна накачувати виріб «до упору». При наявності вбудованого електронасоса потрібно впевнитися, що насос закінчив процес наповнення повітрям. Перед використанням потрібно трохи скинути тиск. Якщо ж ви використовуєте зовнішній насос, щось не накачуйте матрац сильно, контролювати ступінь накачування потрібно на дотик. В ідеалі матрац повинен бути м’яким, але в той же час не повинен прогинатися до статі. Враховуйте, що чим більше вага людини, який буде відпочивати на матраці, тим менше виріб потрібно накачувати. Надмірне надування призводить до розриву швів і до того, що повітря з матраца буде виходити через клапан. Будь-які надувні виріб вимагають періодичної підкачки, але не потрібно це систематизувати.

4. Купання на матрацах

Матраци з вбудованим насосом не призначені для купання.

5. Тварини

Чи не рекомендовано допускати до таких виробів кішок і собак.

Гострі кігті і зуби домашніх улюбленців можуть стати причиною пошкодження.

6. Не можна стрибати на надувному матраці.

Нерівномірний розподіл тиск може призвести до пошкодження внутрішніх перегородок. Тому не можна на матраці стрибати, падати на нього і навіть стає однією ногою.

7. Не використовуйте гумовий матрац при негативних температурах

Якщо ви купили надувний матрац в зимову пору року, витримаєте перед надуванням його в теплі протягом 3-4 годин. Тільки після цього виріб можна дістати з упаковки і накачати.

8. Для очищення поверхні можна застосовувати абразивні і агресивні хімзасоби

Для очищення матраца відмінно підійде звичайний мильний розчин, оскільки агресивні хімзасоби можуть просто пошкодити матеріал.

9. Не можна використовувати матрац при температурі понад +35

У жарких умовах повітря всередині вироби буде поступово розширюватися, збільшуючись в обсязі. Сушити матраци на сонці також не рекомендується, краще це робити в тіні.

10. Правильно здувайте і зберігайте виріб.

Для цього потрібно відкрити клапан і, несильно натискаючи на поверхню, випускати поступово повітря. Дуже важливо не перестаратися з натисканням. Ще для здування можна використовувати спеціальний насос. Зберігають здутий матрац тільки в сухому стані в теплому приміщенні.

Висновки

Дотримуючись таких нехитрих правил, ви можете тривалий час користуватися улюбленими надувними виробами без ремонту і неприємних ситуацій. Вибір за вами – довгий термін служби або звалище ще до закінчення гарантійного терміну на улюблений надувний матрац!

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.