Цікаво знати

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Щорічно, 16 листопада, в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Усіх причетних до свята привітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«В інформаційній ері, де сьогодні вже перебувають всі розвинені суспільства, вага новин та якісної інформації є надзвичайно важлива. Тому медіа, журналісти, телевізійники та радіоведучі сьогодні, як ніколи, є четвертою, а все частіше – першою владою. Ви маєте силу і повноваження вказувати дорогу, підштовхувати до розвитку та вести вперед цілі спільноти, громади, міста і країни.», – зазначив очільник області.

Максим Козицький наголосив, що журналіст – це не лише почесне звання, а й велика відповідальність.

«Журналіст – не тільки почесне звання та престиж, але й велика відповідальність. Адже в наш час інформація часто є зброєю в гібридних війнах Сьогодні, у день працівників радіо, телебачення та зв’язку, я бажаю всім представникам цієї сфери бути гідними великого звання журналіст. Бажаю вам, телевізійники та радійники, міцного здоров’я, адже ви – на передовій. Бажаю на щодень творчої наснаги, корпоративної солідарності, високих рейтингів ваших програм, гідної оцінки та нових професійних звершень!»,-  додав очільник області.

Зазначимо, що День працівників радіо, телебачення та зв’язку щорічно  відзначають 16 листопада відповідно до Указу Президента України від 11 листопада 1994 року №667/94.

Голос Сокальщини на GoogleNews