Головна / Цікаво знати / 2 грудня відбулось засідання двох постійних депутатських комісій

2 грудня відбулось засідання двох постійних депутатських комісій

2 грудня, в рамках підготовки до 44 сесії Сокальської районної ради, відбулось засідання двох постійних депутатських комісії: з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій та з питань з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

У роботі комісій взяли участь: заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, керівник «Центру з обслуговування закладів освіти» Микола Мисак, начальник міськрайонного управління  в Сокальському районі та місті Червонограді ГУ Держгеокадастру у Львівській області Сергій Бермес та керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації.

В ході роботи депутати розглянули профільні питання порядку денного. Доповідачами були представники структур, які підготували відповідні проекти рішень.

Вони надали необхідні роз`яснення та уточнення, для того, щоб комісії визначились із доцільністю прийняття рішень та підготували до сесії свої висновки і рекомендації.

Після обговорення члени комісій рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати низку питань порядку денного чергової 44 сесії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!