Цікаво знати

23 квітня своє професійне свято відзначають психологи

День психолога – свято молоде. Однак, спеціалісти психологи широко потрібні в суспільстві: вони працюють і у сфері освіти, і в медицині, і в рекламі. При кожній катастрофі на допомогу поспішають психологи кризових станів, при особистій біді людям допомагають медичні психологи, сотні фахівців в нашій країні дбають про переселенців і військових. Сімейні, дитячі, корпоративні, військові, шкільні, особисті – всі вони допомагають іншим людям розібратися у своїх проблемах, відкривають і показують їм ті ресурси, які ще є в запасі.

Історія свята

У 1879 році німецький психолог Ст. Вундт відкрив у Лейпцигу першу лабораторію експериментальної психології. За минулий час психологія накопичила безліч унікальних фактів і даних, що показують, знання людини про самий собі змінюють її стан і почуття. Психологію можна назвати наукою, що спостерігає за  людиною через пізнання.

В останні десятиліття активний розвиток отримав такий напрямок психології як політична психологія, яка досліджує і аналізує форми поведінки і психологію політичних діячів, включаючи перших осіб держави. У 1996 році створена Асоціація політичних психологів України, зразком якої послужила існує з 1978 року Міжнародна асоціація політичних психологів (International Society of Political Psychology, ISPP). У новому тисячолітті професія психолога стає все більш популярною, в тому числі і в Україні. В будь-якій важкій ситуації ми звертаємося за допомогою до фахівців. Зазначимо, що кожен психолог, що консультує людей, бере на себе величезну відповідальність. Адже від його особистої майстерності і знань багато в чому залежить результат консультування, а значить і здоров’я, а часом і життя клієнта. І хоч люди вони чудові, нехай приводів звертатися до них буде якомога менше.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.