Цікаво знати

5 симптомів апендициту, при яких потрібно терміново викликати швидку

Симптоми «проблемного» живота — такі як діарея або запор — знайомі багатьом з нас. У більшості випадків вони не потребує екстрених заходів і проходять, не завдавши серйозної шкоди нашому здоров’ю. Але, незважаючи на те, що апендицитом потерпають за своє життя всього 5% людей, симптоми цього захворювання треба знати дуже добре: адже саме від того, як швидко ви зможете розпізнати, що відбувається, в кінцевому підсумку залежить ваше життя.

Отже, симптоми, які можуть вказувати на апендицит. Іноді спостерігається один або два, іноді — відразу все.

Дуже сильний біль у животі

При апендициті гострий і різкий біль розходиться від пупка до нижній правій частині живота. Причому ця біль настільки сильна, що вам може здатися, що ви ніколи не відчували нічого подібного. Ще одна ознака: біль виникає при ходьбі, кашлі або трясці в автомобілі Не толеруйте і не намагайтеся зняти больовий синдром з допомогою ліків — негайно викликайте лікаря!

 

Нудота, блювота і відсутність апетиту

Іноді гострий біль у животі може вказувати на інші серйозні проблеми органів черевної порожнини, але якщо він супроводжується нудотою і тім більше блювотою, швидше за все, мова йде про апендициті. І вам треба якомога швидше звернути до лікаря.

 

5 симптомов аппендицита, при которых нужно срочно вызвать скорую

Часті позиви до сечовипускання

 

5 симптомов аппендицита, при которых нужно срочно вызвать скорую

Апендикс у багатьох людей розташований досить близько до сечового міхура, тому, коли він запалюється і збільшується в розмірі, що він чинить тиск на міхур. В результаті вам частіше, ніж зазвичай, може хотітися в туалет. Крім того, ви можете відчувати біль при сечовипусканні. Іноді ці симптоми (прискорене і хворобливе сечовипускання) з’єднання являються раніше, ніж біль у животі — якщо ви звернули на них увагу, не чекайте, що пройде саме — зверніться до лікаря.

Озноб і висока температура

Озноб, дуже висока температура — все це стандартний «відповідь» нашого організму на запальний процес усередині. Якщо на додаток до болю в животі ви відзначаєте у собі високу температуру, відразу звертайтеся до лікаря — це може бути дуже серйозно!

 

5 симптомов аппендицита, при которых нужно срочно вызвать скорую

Дезорієнтація

Це самий серйозний ознака, що свідчить про те, що інфекція проникла в кров і почався сепсис. Заходь треба приймати негайно, інакше можливий летальний результат. Якщо ви помітили, що хтось із близьких, раніше скаржився на біль в животі або високу температуру, веде себе дивно, не може зорієнтуватися — негайно викликайте «швидку».

 

5 симптомов аппендицита, при которых нужно срочно вызвать скорую

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.