Цікаво знати

5 способів влізти в старі джинси, не відвідуючи спортзал

В житті може бути багато різних ситуацій, коли відвідувати спортзал колися, не на що або просто заборонено карантином. А буває, можна все, але вам соромно займатися фізичними вправами на очах у сторонніх людей? Озирніться, спортзалом може служити будь-яке місце і будь-яка ситуація в нашому житті. Непомітними для себе способами ми можемо скидати сотню-іншу калорій кожен день.

Ніжками-ніжками, сама-сама

На роботу, в магазин, у гості — не полінуйтеся і пройдіть дві-три зупинки автобусу пішки (ми пам’ятаємо, що карантин, це на майбутнє). Ходьба — прекрасний, доступний кожному спосіб підтримувати себе у формі. Ви будете здивовані, але найчастіше на очікування транспорту і поїздку ми витрачаємо стільки ж, скільки на пішохідну прогулянку. А ще раз здивуєтеся в кінці місяця, коли зрозумієте, що доданий щоденний піший маршрут всього на пару кілометрів здатний творити дива з животиком.

Більше слів і більше руху

Чи знаєте ви, що стоячи ми спалюємо на 50% більше калорій, ніж сидячи? Наступного разу, коли будете спілкуватися з друзями або родичами по телефону, вставайте і ходіть по кімнаті, а не сидите в кріслі. До речі, приймати їжу теж можна стоячи, дивлячись у вікно, наприклад. Це дуже эффективно6 повірте! Особливо якщо після цього відразу не сідати, а погуляти по квартирі хоча б 10 хвилин.

Відмовтеся від ліфта

Хоча б через раз ходіть по сходах пішки. Навіть якщо ви живете або працюєте на 14 поверсі і вас лякає перспектива сходження, ви завжди можете спускатися. Це теж навантаження на базі м’язи ніг. Люди купують спеціальні фітнес-тренажери у вигляді сходинок, в той час, як сходи безкоштовно просять вас «пройди по мені» на кожному кроці.

Перед телевізором

Хоча кожною клітинкою ві активно співпереживаєте, що відбувається на екрані, м’язи в цей момент практично не діють. Ні, ми зараз не про м’язи щелеп, їсти за переглядом шкідливо.

Чому б не перелягти з дивана на підлогу і не дивитися телевізор, потягуючись і змінюючи пози? Розтяжка м язів знімає стрес, і, як би парадоксально це не звучало, лежати на твердій підлозі затратніше за кількістю калорій, ніж сидіти на мякому дивані.

Домашнє прибирання

Далеко не для всіх це улюблене заняття, тому спробуйте отримати задоволення від усвідомлення, що ви попутно займаєтеся легким фітнесом. Протираючи пил, нахиляючись і розгинаючись, віджимаючи ганчірки руками, ви тренуєте м’язи абсолютно безкоштовно, але вдома, а не під керівництвом тренера.65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.