Цікаво знати

6 кращих вправ, які допомагають полегшити біль при місячних

Допомагають зменшити спазми в животі, болі в попереку і навіть зняти набряки.

 

Сильні болі під час місячних — це привід звернути до лікаря, особливо якщо в якийсь момент больові відчуття і спазми стали сильніше, ніж раніше. Однак, якщо ви регулярно в цей час відчуваєте дискомфорт і навіть біль середньої інтенсивності, можна боротися з ними за допомогою простих вправ: вони допоможуть розслабити м м’язи, зменшити спазми і навіть впоратися з набряком і здуттям живота за рахунок поліпшення циркуляції крові.

Підйоми тазу

Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, поставте їх трохи ширше, ніж ширина плечей. Руки витягнуті уздовж тіла. Спираючись на плечі і верхню частину spini, повільно відірвіть стегна від підлоги, потім так само повільно опустіть їх в початкове вправу. Повторюйте протягом однієї-двох хвилин. Ця вправо не тільки допомагає поліпшити циркуляцію крові в м язах і тім самим розслабити їх, але і полегшує біль в попереку.

Підйоми ніг

Ляжте на підлогу, ноги витягнуті вперед, верхня частина корпусу піднята, упор на лікті. Зігніть обидві ноги в колінах, після чого підніміть їх вгору так, щоб ноги утворювали кут до решти тіла в 90 градусів. По черзі опускайте праву і ліву ногу вниз так, щоб стопа повністю ставала на підлогу. Повторюйте протягом однієї-двох хвилин. Це вправи задіює м’язи живота, допомагаючи послабити спазми, і тим самим полегшує біль.

Рухи стегнами

Сядьте на коліна, ноги на ширині плечей, корпус спирається на п’яти. Після чого підніміть стегна і рухайте корпусом вперед і назад, намагаючись напружувати прес при надіслання корпусу вперед. Зробіть 30 рухів в помірному темпі. Для збільшення навантаження можна підняти руки над головою. Ця вправи зміцнює м’яка м’язи преса, а також підвищує швидкість метаболізму, який зазвичай сповільнюється під час менструації.

Махи ногами

Зіпріться руками на спинку стільця або крісла так, щоб корпус був паралельно підлозі. По черзі відводите кожну ногу назад і вгору, піднімаючи її так високо, як тільки зможете. Намагайтеся, щоб підйом і повільне опускання кожної ноги займало не менше хвилини. Зробіть по 10-15 махів для кожної ноги. Ця вправи допомагає зміцнити м’яка м’язи преса й попереку, тім самим зменшуючи біль в цих областях, крім того, воно зменшує здуття живота.

Ножиці

Ляжте на підлогу, ноги прямі. Повільно підніміть обидві ноги вгору, після чого по черзі опускайте і піднімайте кожну з них. Для посилення навантаження можна підтягувати кожну ногу якомога ближче до грудей. Робіть вправу протягом 30-60 секунд в середньому темпі, це допоможе полегшити спазми в області живота.

Нахили

Сядьте на підлогу, ноги витягнуті вперед. Зробіть глибокий вдих, після чого на видиху повільно нахиліть корпус вниз, намагаючись обхопити пальцями рук і стопи. Затримайтеся в цьому положенні на одну-три хвилини, намагаючись втягувати живіт якомога сильніше під час вдиху, потім повільно поверніться у вихідне положення. Ця вправи допомагає зняти навантаження з попереку і крижів, які також відчувають напругу під час менструації, також воно розслабляє м’яка м’язи живота, полегшує головний біль і мігрень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.