Цікаво знати

6 лайфхаків вдалої купівлі домашніх сонячних систем

Енергія – важливий елемент розвитку людства. Без неї не буде інновацій, винаходів і прогресу. На жаль, такі джерела енергії, як вугілля, нафта і газ, які традиційно використовуються людством, добігають кінця. Тому світ стрімко перемикається на Сонце.

 

Де і як купувати сонячні батареї

Власники нерухомості, які встановлюють сонячні електростанції, отримують численні привілеї: більш низькі рахунки за електрику, більш низькі вуглецеві сліди і більш високу потенційну вартість будинків. Купити «інноваційне чудо» можна в онлайновому магазині Joule, який займається продажем і установкою сонячних систем будь-якої складності.

У віртуальному каталозі на сторінці catalog/sonjachni-elektrostancii ви знайдете екологічно чисті джерела енергії для будинків самих різних типів, серед яких основними вважаються:

  • мережеві сонячні електростанції без батарей, що використовуються для котеджів, дач і навіть підприємств. Головні плюси: можливість продавати електроенергію за зеленим тарифом, 5 років окупності і безкоштовну електрику протягом наступних 20 років.
  • автономні сонячні електростанції працюють незалежно від мережі, синхронізуються з батареями, забезпечують живлення охоронних систем, супутникового зв’язку та інших телекомунікаційних установок. Головні плюси: повна енергетична незалежність.

 

Вартість сонячних фотоелектричних систем, представлених в магазині Joule, залежить від функцій, які вони виконують. Зробити правильний вибір допоможуть шість корисних лайфхаків.

  1. Обережніше з рекламою. На покупців домашніх систем сонячної енергії компанії впливають рекламними потоками. Але перед покупкою краще запитати про обраний бренд, простоту установки і можливі проблеми у друзів, сусідів або колег, які вже встановили «зелені» джерела енергії. Отримані відповіді значно спростять вибір виробника.
  2. Кращі матеріали. Ринок пропонує два види панелей: монокристалічні, що поглинають величезну кількість енергії при сильному сонячному світлі і полікристалічні менш дорогі та ефективні.
  3. Місце для установки грає важливу роль. Для районів, де сильне сонячне світло припадає на більшу частину року, підійдуть монокристалічні системи. Для районів, у яких не вистачає прямих сонячних променів – полікристалічні панелі.
  4. Сертифікати дуже важливі для домашніх сонячних електростанцій будь-якого типу. У них вказуються типи тестування панелей, що можуть принести «законодавчі» знижки.
  5. Сонячний інвертор перетворює поглинену енергію в корисний змінний струм. Чим він краще, тим нижчі втрати енергії, що зберігається.
  6. Перевіряйте системи кріплення, від них залежить нерухомість і безпека сонячних панелей під час природних катаклізмів.

Зелені електростанції для будівлі коштують недешево, але помітно знижують рахунки за електроенергію та економлять величезні кошти. Бажаєте, щоб сонячна система довго й безперебійно наповнювала енергією вашу оселю? Купуйте якісні комплекти в інтернет-магазині Joule!

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.