Цікаво знати

638-а річниця від дня заснування міста Сокаль

Дорогі сокальці!

Прийміть найкращі вітання з нагоди 638-ої річниці від дня заснування міста Сокаль. А колишніх працівників Сокальського заводу хімічного волокна вітаю з професійним святом  – Днем хіміка.

Хоч наше місто налічує більш як 6 століть, у віхах історії це епоха розквіту.

День міста  це свято всіх, для кого Сокаль став долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. Сокаль – домашнє місто, місто асоціацій, місто історії і культури. Тут панує виняткова атмосфера гармонії і добра.

В усі часи місто було і залишається твердинею українського духу. Його найцінніші риси патріотизм, вірність традиціям поруч із бажанням творити нове і щасливе майбутнє свого міста та держави.

Дорогі сокальці, на нашу з Вами долю припадає час новітньої історії міста та України.

Події Майдану і війна на Донбасі показали, що сокальська громада сильна своєю єдністю. Сьогодні у наші плани втрутився російський агресор, який руйнує економіку і людські долі. Сотні сокальців із зброєю в руках гідно боронять нашу землю, нашу честь і свободу. На жаль, двоє із них  Віктор Сивак та Роман Лагно віддали своє життя за єдність нашої держави. Рішенням сесій Сокальської міської ради нашим героям присвоєно звання "Почесний громадянин Сокаля", на жаль посмертно. Тож низько схилімо голови перед світлою пам'яттю загиблих.

Але ми однозначно переможемо, бо за нами правда, бо ми захищаємо рідну землю, відстоюємо свій вибір.

Від імені громади міста Сокаля дякую усім, хто допомагає нашій армії, турбується про поранених, опікується сім'ями військовослужбовців.

Тішить, що сокальці не залишаються байдужими і в ці непрості часи дбають про Сокаль, проявляють ініціативу, не залишаються осторонь міських проблем.

Упевнений, що наше місто чекає гідне майбутнє. Сокаль зростатиме і розвиватиметься, тому що тут живуть прекрасні люди, які працюють на благо і процвітання міста.

Щиро дякую кожному з Вас за мудрість, відповідальність, за любов та вірність рідному місту.

Від усього серця зичу всім сокальцям великого людського щастя та мирного неба над головою. Нехай Бог благословить наше місто і пошле його мешканцям міцне здоров'я, благополуччя, родинну злагоду та багато успіхів на життєвих шляхах.

Слава місту Сокалю!

Слава Україні!

Богдан ЗАРІЧНИЙ, Сокальський міський голова.     

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.