Цікаво знати

Аграрії Львівщини мають можливість швидко, просто і безкоштовно утилізувати і переробити тару з-під ЗЗР

Використану тару з-під пестицидів і агрохімікатів можна безкоштовно утилізувати

Питання утилізації відходів засобів захисту рослин є надзвичайно актуальним для розвитку сталого та екологічно свідомого сільського господарства, адже, на жаль, тару з-під ЗЗР аграрії можуть просто викидати, чим підвищують ризик забруднення довкілля та негативно впливати на здоров’я людей.

Пілотний проєкт «Агро Варта» має на меті запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин, та впроваджується провідними світовими виробниками засобів захисту рослин, які об’єдналися на платформі Європейської Бізнес Асоціації.

Проєкт «Агро Варта» офіційно підтримується Міністерство економіки України , Міністерство аграрної політики та продовольства України та Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України.

Учасники проєкту зазначають, що аграрії отримують можливість швидко, просто і безкоштовно утилізувати і переробити тару з-під ЗЗР, з дотриманням усіх законодавчих норм та піклуючись про безпечне майбутнє довкілля як екологічно відповідальне господарство.

Станом на зараз, в рамках реалізації проєкту, впроваджено електронну платформу за допомогою якої можна подавати заявки на збір та переробку тари з-під ЗЗР в онлайн форматі (http://agrovarta.org/) та в результаті тендеру відібрано компанії, які безкоштовно для кінцевих користувачів забезпечуватимуть повний цикл поводження з тарою з-під ЗЗР компаній-учасників проєкту.

Більш детальніше про реалізацію проєкту можна дізнатися у контактної особи Європейської Бізнес Асоціації, Марини Шимкус за номером телефону 067 400 90 16.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.