Цікаво знати

Airpods Pro – що нового в найпопулярнішій моделі навушників

Цього року компанія Apple знову здивувала усіх і представила найновішу модель навушників Airpods Pro. Тепер про нову, ще крутішу версію навушників мріють усі поціновувачі музики. На жаль,  в Україні вони ще не з`явилися на полицях магазину. Проте їх уже можна придбати по попередньому замовленню в інтернет-магазині «Цитрус».  А найцікавішим є те, що тут можна оформити товар у розстрочку до 25 платежів. Тому навіть якщо у Вас немає необхідної суми, можна скористатись цією послугою.

На сайті «Цитрус» у навушників Airpods Pro найвищий рейтинг по відгуках,  і недарма

Airpods Pro має ряд особливостей, відмінних від звичайних навушників:

– Airpods Pro має особливу функцію чіткості звучання, яка балансує між музикою в навушниках та шумом навколишнього середовища. Завдяки детальному дослідженні вушної раковини, розробники створили навушники, які поглинають сторонні звуки та стабілізують звук.

– навушники регулюють звучання 200 разів у секунду. Завдяки 10-ядерному процесору зовнішні звуки зворотною хвилею викидає назовні.

– Airpods Pro повністю захищені від вологи. З ними легко можна гуляти у дощ, жару чи займатись спортом у тренажерному залі.

– з Airpods Pro ви не будете відчувати дискомфорту в вухах. Навушники розроблені так, щоб користувач відчував себе максимально комфортно. У комплекті додаються три види силіконових накладок для врахування анатомічних особливостей.

– однією з відмінних функцій від навушників інших брендів є те, що у Airpods Pro тискова модель керування. Вам лише потрібно натиснути один раз на навушники щоб включити, виключити чи відповісти на дзвінок, двічі щоб переключити пісню вперед і тричі , щоб включити попередню.

– з допомогою Airpods Pro можна вільно користуватись програмою Siri

– нова модель навушників дозволяє ще довше слухати музику без підзарядки. Airpods Pro забезпечує 4,5годин безперервної музики та додатково 24 години заряду з кейсу для їх зберігання. Крім звичайної зарядки, можна скористатись бездротовою.

-навушники можна використовувати для спільного прослуховування музики

– останньою перевагою є, як завжди, неперевершений стиль від Apple. Кожна деталь витонченна та розроблена професіоналами. Мінімалізм та глянцева поверхня  – візитна карточка цієї компанії.

Інтернет-магазин «Цитрус» співпрацює з компанією Apple та є авторизованим продавцем їхньої продукції. Тому купивши Airpods Pro на цьому сайті, можна не хвилюватись про якість товару. Уся продукція сертифікована. Консультанти можуть розповісти всю інформацію про продукт та при необхідності оформити кредит. Замовити Airpods Pro у «Цитрус»  можна у будь-який куточок країни.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *